Oxinchannel

Oxinchannel

Oxinchannel

Mohammad Karimi Education

353 votes, 5 / 5


Oxin channel

آموزش زبان انگلیسی در یک جلسه

Naturel Ajans: Ajans Oyuncularımızdan Kübra Su ve Çağlar Oxin Channel Reklam Filminde..

[ اپلیکیشن اکسین چنل بهتون کمک میکنه انگلیسی رو همونطور که زبون مادریتون رو یاد گرفتید ، فرا بگیرید . با روش انجمن آموزش اروپا همه مهارت های زبانی را با انواع دروس و تمرینات به سادگی و به صورت تصویری آموزش میبینید
همه چیزی که برای شروع همراهی با اکسین‌چنل نیاز دارید تنها یک دستگاه تلفن هوشمند و 10 دقیقه زمان در روز است. مابقی کار را اساتید اکسین‌چنل و روش تدریس منحصر  به فرد آن برای شما انجام خواهند داد.
برای تمام علاقه مندان به زبان انگلیسی بخش آموزش زبان رایگان همراه با آزمون های رایگان در داخل نرم افزار قرار گرفته است که محتوای آن همواره به روز رسانی می شود
تنها با ماهی کمتر از هفت هزار تومان، همراه با مدرسین بین المللی ، زبان انگلیسی کاربردی را به صورت تعاملی با ویدیو های آموزشی بیاموزید، مشکلات آموزشی را با مدرس خصوصی به صورت آنلاین در میان بگذارید ، در آزمون های هفتگی شرکت کنید و به همین راحتی یک زبان دیگر یاد بگیرید!
شاید برایتان جالب باشد که بدانید، اکسین‌ چنل نه تنها نخستین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی با استانداردهای آموزش با تلفن همراه در کشور است، بلکه تنها اپلیکیشن مورد تایید انجمن آموزش اروپا برای آموزش زبان انگلیسی نیز هست.
در اُکسین‌ چَنِل برای هر هفته یک موضوع کاملاً کاربردی انتخاب شده که در زندگی روزمره با آن سر و کار دارید؛ بنابراین نیازی به یادگیری واژگان کم کاربرد و نکات گرامری خسته کننده نخواهید داشت.
پس از پایان کامل هر سطح از سطوح انجمن آموزش اروپا در اکسین چنل و موفقیت در آزمون پایان سطح می‌ توانید مدرک بین‌المللی مربوط به سطح خود را از انجمن آموزش اروپا به سادگی از طریق اکسین چنل دریافت نمایید.
در همه حال زبان انگلیسی یاد بگیرید ، اینترنت منزل یا محل کارتون ضعیفه ؟ نگران نباشید در نسخه جدید اکسین چنل محتوای آموزشی به صورت آفلاین در اختیار شما قرار گرفته است ، فقط کافیه هر زمان که اینترنت داشتید محتوای مورد نظر خودتون رو در نرم افزار پیاده سازی کنید
اکسین چنل ! با روزی 10 دقیقه یه زبون دیگه یاد بگیر !
facebook : www.facebook.com/Oxinchannel
Twitter: www.twitter.com/@Oxinchannel
telegram : www.t.me/Oxinchannel
Instagram: www.instagram.com/oxinchannel

What's New in Version 3.1

بزرگترین آپدیت اکسین‌چنل تاکنون، در اختیار شماست!

ما نظرات ارزشمند شما را شنیدیم و تلاش کرده ایم که در این آپدیت به تمامی آنها پاسخ بدیم. به همین منظور اپلیکیشن اکسین‌چنل را به طور کامل بازطراحی کردیم و امکاناتی را به آن اضافه کردیم تا تجربه دلچسبی از یادگیری زبان به شما ارائه دهیم.
از جمله مواردی که در این ورژن بهبود یافته است:

1- بهبود عملکرد کلی و افزایش چشمگیر سرعت اپلیکیشن
2- امکان استفاده از اپلیکیشن بدون نیاز به اینترنت
3- بازطراحی کامل رابط کاربری جهت سهولت در استفاده
4- اضافه شدن سرویس معلم خصوصی برای تمامی کاربران
5- بهبود عملکرد لایوباکس و امکان دسترسی به تمامی پیام‌ های گذشته
6- امکان به اشتراک گذاری مطالب دریافت شده در لایوباکس
7- افزودن امکان ارتقاء دوره آموزشی به دوره های بالاتر بدون از دست رفتن سابقه پیشرفت
8- امکان انتقال حساب کاربری بین چند دستگاه
9- راه اندازی آزمون جمعبندی روزهای جمعه
10- افزودن تمرین های جدید برای بهبود فرایند آموزش
11- سایر امکاناتی که به صورت روزانه و بدون نیاز به آپدیت به اپلیکیشن اضافه خواهند شد

از همه شما سپاسگزاریم که با بازخوردهای خود ما را در خدمت رسانی هر چه بهتر یاری میکنید.